O nas

Dlaczego warto nam zaufać?

30 lat w branży budowlanej zobowiązuje.

Zmieniamy stereotypowe myślenie o remoncie jako koszmarze, który trwa zdecydowanie za długo, kosztuje za dużo, a efekt nie jest zgodny z oczekiwaniami. Jesteśmy ekipą fachowców, którzy naprawdę lubią swoją pracę. Ty masz być spokojny i zadowolony. Nie musisz martwić się o zgranie terminów podwykonawców, nie stresujesz się wciąż rosnącymi kosztami i wydłużającym się czasem remontu.

W Lafrentz Home tym wszystkim zajmujemy się my. Rozmawiamy, słuchamy, doradzamy i wspólnie wybieramy pakiet budowlany najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Twój indywidualny opiekun na bieżąco informuje Cię o postępach prac, tak abyś nie musiał się martwić absolutnie niczym. Fachowcy w Lafrentz Home robią remont od początku do końca, pod klucz, kompleksowo. Zawsze w wyznaczonym terminie i zawsze w ustalonym budżecie.

Dlaczego my?

Jesteśmy najlepszymi fachowcami z ludzką twarzą – wiemy jak stresujące bywają remonty. Dlatego wspieramy Cię na każdym etapie podjętej współpracy. I bardzo dobrze nam to wychodzi. Nie musisz być ekspertem i znać się na budowlance – podpowiadamy, doradzamy i robimy tak, aby efekt naszej pracy w 100% spełniał Twoje oczekiwania. Wykonamy remont mieszkania, lokalu usługowego, biura czy każdej innej przestrzeni od początku do końca – plan, projekt, remont i wykończenie.

  • Proponujemy praktyczne i atrakcyjne rozwiązania przestrzenne, dobieramy wykonawców, wybieramy materiały i działamy, pozostając z Tobą w kontakcie.
  • Zawsze w wyznaczonym terminie oddajemy Ci lokal wykończony pod klucz.
  • Bez względu na wszystko trzymamy się ustalonego budżetu.
  • Jesteśmy pewni jakości swoich usług, dlatego w Lafrentz Home dajemy Ci 3 lata gwarancji na usługi remontowo – budowlane.

Nasz Zespół

Partnerzy

Partnerzy

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć, ile potrawa wykończenie wnętrz?
Chcesz omówić szczegóły współpracy z nami?
Masz pytanie o pakiety, zakres usług, ceny, czy cokolwiek innego?

Skontaktuj się z nami!
Odpowiemy najszybciej i najlepiej jak potrafimy!