Lafrentz Home: Nowa nazwa, ta sama jakość!

grafika z hasłem informującym o zmianach i rebrandingu

Nowa nazwa - Lafrentz Home

Lafhome, który od zawsze był integralną częścią Grupy Lafrentz, teraz przyjmuje nową nazwę – Lafrentz Home. 

Nasz rebranding to krok w stronę jedności i konsekwencji w komunikacji. Lafrentz Home to jeden z sześciu specjalistycznych działów, które tworzą Grupę Lafrentz. Przez lata pracowaliśmy razem, ale teraz, pod jedną nazwą, możemy jeszcze mocniej podkreślić naszą siłę i możliwości.

Dzięki tej zmianie, dążymy do jeszcze większej spójności w komunikacji i łatwości rozpoznawania naszej marki. To krok naprzód, który umacnia naszą pozycję na rynku, pozwalając kontynuować dostarczanie projektów i usług kompleksowego wykańczania wnętrz na najwyższym poziomie.

Grupa Lafrentz to w sumie 30 lat doświadczenia i sześć działów, które oferują kompleksowe usługi w branży budowlanej, infrastrukturalnej, wykończeniowej i odnawialnych źródeł energii, w skład naszej grupy wchodzą:

Dzięki połączeniu sił wszystkich naszych działów jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi od projektowania, przez realizację, aż po nadzorowanie i wyposażenie inwestycji. Nasz zespół ekspertów gwarantuje wsparcie i fachową ekspertyzę na każdym etapie realizacji projektu, co pozwala nam być mocnym partnerem zdolnym do przeprowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji.

Jesteśmy dumni z naszego trzydziestoletniego doświadczenia oraz ekspertyzy w szeroko pojętej branży budowlanej. Dzięki połączeniu sił wszystkich działów, jako Grupa Lafrentz oferujemy pełny zakres usług, który zapewnia kompleksową, efektywną obsługę i pewność inwestycji, przynosząc realne korzyści i wspierając rozwój zrównoważonych rozwiązań energetycznych.

Pozostałe wpisy