Podsumowanie roku 2022 i plany na 2023

  1. Nowość!
  2. A co planujemy w tym roku wspólnie z Assethome?

Nie ma lepszego momentu na podsumowania niż styczeń! A zdecydowanie – mamy co wspominać! W 2022 roku zrealizowaliśmy około 500 projektów, z czego kilkadziesiąt wspólnie z Assethome.

Poznaj kilka naszych realizacji:

Jana Muzykanta Szczecin – wyjątkowe, 2-poziomowe mieszkanie, w którym dominuje biel, beż i naturalne jasne drewno.

Sun Towers w Świnoujściu – eleganckie, nadbałtyckie apartamenty urządzone w marynistycznym stylu.

Summer Lofts Ustronie Morskie – nadmorskie apartamenty urządzone w klimacie loftowym.

Nowość!

Mieszkanie pokazowe dla Sun&Snow w Szklarskiej Porębie: apartament, w którym ducha gór poczujesz już od progu. Biel ośnieżonych szczytów, naturalne drewno nawiązujące do pobliskich lasów i panoramy z karkonoskimi krajobrazami!

A co planujemy w tym roku wspólnie z Assethome?

Porto Mare – to butikowa inwestycja położona tuż przy samej plaży w Darłowie. Będzie idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują spokoju, kameralności i pięknych widoków o każdej porze roku.

Aloha Residence –  to unikatowa inwestycja PREMIUM na mapie Szczecina posiadająca również strefę spa. Inspiracją do stworzenia wyjątkowo luksusowych i nowoczesnych apartamentów był amerykańskie wielkomiejski styl życia.

The One – luksusowy kompleks mieszkalno-wypoczynkowy położony tuż przy zejściu na plaże w Ustroniu Morskim – przy kąpielisku od lat nagradzanym „Błękitną Flagą” za czystość wody.

Zielona Przystań – zielone osiedle w Świnoujściu. To mieszkania, w których szczególny nacisk położono na funkcjonalny układ pomieszczeń oraz ich nasłonecznienie.

Pozostałe wpisy